Apie ELEYUS

Prekių ženklo "ELEYUS" specialistai per daugiau kaip 15 metų darbo įrodė, kad mūsų pagrindinis tikslas yra patenkintas klientas ir tai motyvuoja tobulėti. Geriausių šios srities specialistų pastangomis mums pavyko pasiekti neįtikėtinų rezultatų - sukurti nacionalinį produktą su puikiu kainos ir kokybės santykiu.

Kokia yra mūsų sėkmės priežastis? ELEYUS profesionalų komanda nuolat seka vystymosi tendencijas šiuolaikinėje rinkoje ir vartotojų pageidavimus. Mes suprantame Jūsų poreikius ir galime juos įgyvendinti. Didelė projektavimo ir technologinė bazė bei naujausių technologijų pritaikymas leidžia išplėtoti pažangiausius produktų modelius ir juos praktiškai išbandyti. Gamybos įranga atitinkanti naujausias mokslo ir technologijų tendencijas suteikia galimybę atlikti pačias sudėtingiausias operacijas. Mūsų įmonė pati gamina daugumą savo produktų komponentų. Nuodugniai tikriname produktų kokybę kiekviename gamybos etape.

Visi ELEYUS produktai sertifikuoti ir atitinka valstybės standarto DSTU ISO 9001:2009 reikalavimus, taip pat Europos Sąjungos direktyvų ir standartų reikalavimus. ELEYUS produktai laimėjo prekių kokybės konkursą - "100 geriausių Ukrainos prekių”. Tai dar kartą patvirtina, kad esame teisingame kelyje, nes didžiausias atlygis mūsų komandai yra klientų pripažinimas.

ŠIUOLAIKINĖ GAMYKLA

ELEYUS produkcija gaminama šiuolaikinėje, aukščiausiomis technologijomis aprūpintoje gamykloje. Čia dirba specialistai turintys daugiametę patirtį gamyboje. Šie faktoriai byloja apie labai aukštos kokybės gaminius, dėka jų ELEYUS gali konkuruoti su pasaulyje garsiais gamintojais, niekuo jiems nenusileisdami.

PLATUS ASORTIMENTAS

Daugiau nei 300 skirtingų modelių, įvairiapusė spalvų paletė, platus funkcijų pasirinkimas bei skirtingi dizaino sprendimai. Visa tai leidžia papuošti bet kokio stiliaus ar dydžio virtuvę. Kiekvienais metais 150 000 virtuvių, visame pasaulyje, tampa jaukesnėmis bei šviesesnėmis, nes jose atsirado ELEYUS gartraukis.

KOKYBĖS SERTIFIKATAI

Visi ELEYUS gaminiai sertifikuoti ir atitinka DSTU ISO 9001:2009 reikalavimus. Taip pat Europos Sąjungos direktyvų ir standartų reikalavimus. ELEYUS gartraukiai atitinka RoHs direktyvą, kuri draudžia naudoti pavojingas medžiagas gamyboje.

 

Rašyti
Skambinti